zavolejte nám

Domluvte si schůzku

Zavolejte nám na telefonní číslo:
+420 737 288 525

Nebo nám pošlete zprávu.

Recenze našich klientů

Tomas Pecenka 2 recenze

Naprosto profesionální přístup a perfektní servis při zprostředkování pronájmu bytu po babičce. Po první schůzce s panem makléřem, kde jsme si prohlédli byt a dohodli se na podmínkách pronájmu, jsem se už nemusel o nic starat. Na základě několika prohlídek a konzultací ( kterých jsem se ani nemusel účastnit ! ) mi RK do 2 týdnů vybrala nejlepší potenciální nájemníky a připravila oboustranně výhodnou smlouvu. Obzvláště mě potěšilo aktivní zapojení pana makléře při samotném předání bytu, kdy nám pomohl s odečtem měřičů energií, dal pár užitečných rad a nad rámec dokonce pomohl sjednat pojištění hmotné odpovědnosti

czech trading 1 recenze

S RK jsem řešil postupně prodej už třech nemovitostí. Jsem zvyklý na vysoký standart v obchodním styku a mohu říci, že mezi námi vzniko opravdové partnerství a svým přístupem si získali můj respekt. Problémy se proaktivně řešili, měl jsem přehled co se děje, komunikace nevázla, byla na úrovni a zároveň mě neobtěžovali zbytečnostmi. Obrátím se určitě znovu pokud bude třeba.
Radim Dolák, Brno

Michaela Andrlová 2 recenze

V první řadě musím vyzdvihnout rychlost, profesionalitu a ochotu makléře. Dům jsme zpočátku prodávali po své ose a za pomocí jiné realitky ale vůbec se nedařilo, jakmile se prodeje ujal pan Beňuš, dům byl do měsíce prodaný. Pokud by jsme v budoucnu řešili ještě nějaký prodej, rozhodně se na pana Beňuše obrátíme znovu a doporučíme ho svým známým.
Mnohokrát děkujeme.

Přidat recenzi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Odesláním formuláře na stránce,dáváte souhlas souhlas se zpracováním osobních údajů GDPR.