zavolejte nám

Domluvte si schůzku

Zavolejte nám na telefonní číslo:
+420 737 288 525

Nebo nám pošlete zprávu.

Martin Beňuš 10. 01. 2024

Prodej, stavební pozemek 1071 m2, Biskupice u Jevíčka

  • Pozemek, bydlení
  • m2
  • prodej
  • 2 310 000 Kč včetně provize RK
  • Ulice Biskupice,

Pokud toužíte po příjemném, zdravém a energeticky nenáročném bydlení kousek od přírody, čtete správně. Níže Vám představím již započatý projekt výstavby rodinného domu, který má hotovou základovou desku a vyřízená veškerá povolení. Navázaná je i stavební firma, která může celou výstavbu zrealizovat a dotáhnout s Vámi do zdárného konce.

Pozemek:
Je pravidelného čtvercového tvaru a plocha 1071 m2 nabízí dostatek prostoru pro veškeré příslušenství, které si k domu dokážete domyslet. Pro každý projekt je tu místo ať už jde o rozlehlejší záhony květin či zeleniny, nebo bazén pro vaše ratolesti. Na pozemku jsou všechny inženýrské sítě.

Dům:
Dům je navržen jako samostatně stojící bungalov obdélníkového tvaru 15x7m s vnitřní dispozicí 4kk a příjemným estetickým vzhledem. Zastavěná plocha je 105 m2. Z hlavního vchodu se dostaneme do předsíně, odkud je vstup do pokoje, koupelny, samostatného WC, technické místnosti a komory. Napravo pak vstoupíme do největší místnosti, kuchyně spojené s obývacím pokojem. Odtud je vstup do dalšího pokoje a následně do šatny/dětského pokoje. V obývacím pokoji se nachází velké francouzské okno s výhledem na celou zahradu a hlavním vstupem na terasu. Ta je dominantou a lemuje celou přední část domu.
Počítá se také s výstavbou zahradního domku a krytým parkovacím stáním.

Místo:
Obec Biskupice, byť je malá nabízí i kulturní vyžití na akcích jako je letní kino, loučení s létem nebo Mikulášské punčobraní. Najdete zde harmonické spojení klidného venkovského života s blízkostí větších měst, které jsou nedaleko. Jevíčko 4km, Moravská Třebová 17km, Boskovice 20 km.

Zavolejte si o prohlídku a můžete bydlet na jaře ve vlastním.

Specifikace nemovitosti

Celková cena Poznámka k ceně ID zakázky
2 310 000 Kč s provizí RK, včetně DPH, včetně právního servisu 230122
Aktualizace: Stavba: Stav objektu:
13.09.2023 Kč
Podlaží: Užitná plocha: Podlahová plocha:
z m2 m2
Balkón: Plocha Balkón: Datum nastěhování:
z m2
Voda: Plyn: Topení:
Dálkový vodovod
Telekomunikace: Doprava:
Autobus

Video prohlídka

Lokalita

Kontaktujte makléře nemovitosti